16duben
English together
Když se spojí síly
Dnešní dopoledne nebylo o sezení v lavicích, ale o jedné velké společné misi! Naši páťáci se zúčastnili parádního konverzačního setkání, kde se potkali s dalšími žáky ze škol z Vlkoše, Staré Vsi, Prosenic, Horní Moštěnice a Kostelce u Holešova.
Zapomeňte na klasické testy a soutěžení – tady šlo o týmovou spolupráci napříč školami. Děti se rozdělily do čtyř skupin a společnými silami zdolávaly různé výzvy: od poslechu a doplňování textů přes křížovky a záludné jazykolamy až po popisování a hádání příšerek.
Za každý splněný úkol získali žáci klíč s QR kódem, který skrýval cenné indicie. Díky nim pak týmy v závěru vytvořily a v angličtině odprezentovaly své vlastní originální projekty.
Bylo úžasné sledovat, jak si děti přirozeně pomáhají, aby dosáhly společného cíle.
Moc děkuji za pozvání na tuto inspirativní akci! Byla to skvělá ukázka toho, že učení jazyků může být dobrodružství.
A moje osobní největší radost? Ta patří bašim třem páťákům. Reprezentovali naši školu naprosto úžasným způsobem, neztratili se v žádném úkolu a jsme na ně nesmírně pyšní!


