ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 5. třída > Učební plány

!!!Z důvodů změn poskytovatele Vás upozorňujeme na změnu e-mailových adres všech našich pedagogů!!!

pí. uč. BOUDOVÁ - hboudova@zsbochor.cz

pí. uč. ŠIMČÍKOVÁ - zsimcikova@zsbochor.cz

pí. uč. KOSTELNÍČKOVÁ - skostelnickova@zsbochor.cz

UČEBNÍ PLÁNY pro období uzavření školy

Týden od 25. 5. do 29. 5. 2020

25.5.2020

Vážení rodiče, zítra 26.5. a potom každé další úterý,obdržíte do Vašich schránek pracovní listy, které je třeba do pondělí 1.6.  a potom vždy každé následující pondělí, doručit vyplněné do školy       ( schránka nebo pracovník školy - otevřeno do 15 hod.). Tyto vyplněné pracovní listy budou součástí závěrečného hodnocení Vašich dětí. Předem děkujeme.

Podrobný rozpis termínů:

26.5.  - odevzdat do 1.6. 2020

2.6. - odevzdat do 8.6. 2020

9.6. - odevzdat do 15.6. 2020

16.6. - odevzdat do 22.6.2020

Zdraví p. uč. Boudová

________________________________________________________________

Angličtina - od 25.5. bude jiná forma výuky anglického jazyka. Paní učitelka Boudová vám všem předá sadu pracovních listů - opakování od lekce 1 - 5. Tyto pracovní listy budou součástí pololetní klasifikace a závěrečného vysvědčení.

Mějte se krásně

Paní učitelka Zuzana Šimčíková