ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality

UČÍME SE PODNIKAVOSTI

Učíme se podnikavosti

DEN VODY

V pátek 22. března 2019 učebny školy nesloužily jen k tradiční výuce. Žáci 4. a 5. třídy pod vedením pedagogů připravily v prostorách školy několik stanovišť s aktivitami, jejichž společnou tématikou byl Mezinárodní den vody.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří proběhl na naší škole ve středu 3. dubna. Všichni jsme byli příjemně překvapeni návštěvností. Zavítali k nám budoucí prvňáčci, kteří už sami své rodiče a prarodiče prováděli školou, kam se chystají nastoupit. Jsou tady totiž jako doma.

OBĚD PRO VÁS

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Čtyři žáci naší školy se zúčastnili okresního kola recitační soutěže na Středisku volného času Atlas. Soutěž měla opravdu vysokou úroveň. I když si děti neodnesly žádnou z prvních cen, byly pochváleny za přednes a výběr textu. Děkujeme za reprezentaci naší školy.

NÁVŠTĚVA ŠKOLY U TENISU

Blíží se doba, kdy žáci 5. pátého ročníku opustí naši školu a budou pokračovat ve vzdělání na různých přerovských školách. Využili jsme pozvání vedení Základní školy U Tenisu a vydali se na návštěvu. Prohlédli jsme si budovu, odborné učebny, tělocvičnu a dílny.

ZÁPIS

POMOC DĚTEM S AUTISMEM

Prosba o pomoc dětem s autismem.

23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří