ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality

ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

HODNOCENÍ PROJEKTU REPUBLIKA

„Láska ukazuje člověku cíl jeho života.

INZERÁT - HLEDÁME UČITELE/KU

Hledáme kolegu, kolegyni, parťáka do naší málotřídní školy, jako učitele 1.stupně

BOCHOŘSKÉ STRAŠIDLO

V úterý proběhla akce "Bochořské strašidlo" spojená s lampiónovým průvodem. Na hřišti u sokolovny byly připraveny strašidelné soutěže pro děti. Po jejich splnění získaly děti sladkou odměnu. Letos se nám akce díky pěknému počasí vydařila a účast dětí i rodičů byla více než hojná.

PODĚKOVÁNÍ ZA SBĚR KAŠTANŮ

Děkujeme všem, kdo nasbíral a donesl do školy kaštany. Celkem ZŠ a MŠ nasbírala 325kg kaštanů.

BOCHOŘSKÉ STRAŠIDLO

DRAKIÁDA

SBĚR PAPÍRU

Od 02. 10. do 11. 10. 2018 bude před základní školou přistaven kontejner určen ke sběru starého papíru. Při nenaplnění kontejneru v určeném termínu lze termín prodloužit.

INZERÁT - HLEDÁME UČITELE/KU

BOCHOŘ V POHYBU