ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 2. třída

kontakt: simcikova@zsbochor.cz

AKTUALITY 2.třídy

Dobrý den, vážení rodiče,

ráda bych Vám předala informace týkající se posledních dnů v roce 2018.

Důležité! V úterý 11.12. budeme mít rozvhr čtvrtku a ve čtvrtek 13.12. zase rozvrh úterní. Ranní doučování bude probíhat v úterý - normálně.

Ve středu 12.12. v 18 hodin se koná akce "Česko zpívá koledy", takže si nic neplánujte a přijďte si společně zazpívat a nasát vánoční atmosféru.

Poslední školní týden od 17.12. do 21.12. bude vyučování do 11.35.

Ve čtvrtek 20.12. bude vánoční besídka, která bude začínat v 16.00 hodin ve školní družině. Už se pilně připravujeme.

Poslední předvánoční den bude 21.12.. Opět budeme mít společné posezení s cukrovím a rozdáváním dárečků u stromečku. Už můžete poprosit Ježíška o nachystání dárků pro kamarády (stejně jako loni bude potřeba jeden dárek nepodepsaný).

Žádám Vás o nahlédnutí do žákovské knížky. Vzadu najdete novou tabulku, kterou jsme schválili na pedagogické radě. Ve škole se nám hromadí nevhodné chování a časté zapomínání domácích úkolů, pomůcek. Proto jsme se rozhodly, že přistoupíme k přísnějšímu řešení. Tabulka slouží jako přehled plnění školních povinností. Pokud se čárky budou příliš hromadit a nedojde k nápravě, budeme nuceni přistoupit ke kázeňským postihům (napomenutí třídního učitele, důtka tř. učitele, atd.). Vaším úkolem je tuto tabulku pravidelně podepisovat.

Přeji krásný druhý adventní víkend

Paní učitelka Šimčíková

13. 12. Lucie