ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 2. třída

AKTUALITY 2.třídy

Vážení rodiče,

PROSINEC 2019

• v pondělí 2. prosince v rámci kroužku  "ČTENÁŘI" navštívíme místní knihovnu. NÁVRAT do školy je plánován na 13,15 hodin.
  • ve středu  11.12. - "Vánoční zvonkování"- od 16.00 hodin - podrobné informace jsou na plakátě ve vestibulu školy. Součástí bude krátké vystoupení žáků všech tříd a prodejní výstava.
  • - v pátek 20.12. probíhá posezení u stromečku s rozdáváním dárečků. Stejně jako v loňském roce Vás poprosíme o přípravu dárečků (pro kamaráda, kamarádku ze třídy - podepsat jménem i příjmením toho, komu je určený) a také jednoho nepodepsaného.

• Dále žádám o průběžnou kontrolu připravených pomůcek. Někteří žáci mají vždy vše vzorně připraveno, ale u některých je stále potřeba večer zkontrolovat, zda mají na následující den vše potřebné. Některé sešity a učebnice nosí zbytečně (např. PS matematiky mají i ve středu, kdy je GEOMETRIE apod.).

Bc. Dana Trnkalová,

třídní učitelka

Informace ke kroužku "Zábavná logika".

Z organizačních důvodů došlo ke změně. Kroužek bude probíhat úterý od 14.00 do 15.30.

Termíny: 19.11., 2.12., 17.12.

Termíny pro rok 2020 dostanou děti po Vánocích.

9. 12. Vratislav

Zítra: Julie