ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 2. třída

kontakt: simcikova@zsbochor.cz

AKTUALITY 2.třídy

Zdravím Vás,

informace k týdnu od 25.2.

Do konce školního roku nezbývá už moc, tak bych Vás ráda informovala o plánovaných akcích:

6.3. konzultační hodiny od 14.30 do 16.30 hodin

22.3 sférické kino (cena 70,-)

29.3. noc s Andersenem

15.5. pohádka Život na statku (50,-)

21.5. výlet na Bouzov (pojedeme objednaným autobusem)

24.5. návštěva Květné zahrady v Kroměříži (pojedeme hromadnou dopravou brzkým ranním autobusem - cena programu je 40,-)

Jelikož se začaly hromadit velmi brzké ranní telefonáty ohledně absence Vašich dětí, které narušují mé soukromí, tak jsem se rozhodla pro následující postup:

Omluvenky a jiné dotazy směřujte buď na e-mail simcikova@zsbochor.cz nebo na telefonní číslo školy: 739 935 280.

Mé soukromé číslo samozřejmě můžete využívat nadále. Omluvenky zasílat ráno od 7.15 do 7.50 prostřednictvím sms zprávy. Telefonáty nejsem schopna přijímat, protože v té době se věnuji naplno dětem. To stejné se týká času během výuky. Pro jiné případy odpoledne od 13.00 do 18.00.

Děkuji za pochopení a dětem i Vám přeji pěkné prázdniny

Šimčíková

POZOR - žáci si na tělocvik nosí  cvičební úbor a sálovou obuv. Na cestu tam a zpět dávejte rukavice a teplé oblečení.

Děkuji Trnkalová Dana

16. 2. Ljuba