ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 2. třída

kontakt: simcikova@zsbochor.cz

AKTUALITY 2.třídy

Dobrý den, vážení rodiče,

aktuální informace na týden od 15.10.

V pátek 19.10. jdeme do MŠ na divadelní představení. Vybíráme 45,-, takže prosím posílejte. Dětem se loni pohádka moc líbila.

V úterý 6.11. se koná tradiční BOCHOŘSKÉ STRAŠIDLO, takže už chystejte lampiony.

Ve středu 28.11. pojedeme na výlet do Přerova. Podrobné informace dostanete dopředu.

Následující měsíce nás čeká práce na projektu "Stoletá republika", proto už ve škole shromažďujeme různé předměty z období první republiky. Děti nosí různé věci (knihy, fotografie, nářadí, nádobí, peníze,...) ze staré doby, ze kterých se bude dělat školní výstavka. Takže pokud doma něco šikovného najdete, tak pošlete. Nebojte se, vše bude vráceno zpět.

GEOMETRIE - všechny děti musí mít trojúhelníkové pravítko s ryskou. Nestačí malé pravítko do pouzdra. Doplňte, kdo nemá, prosím.

Připomínám, že nás brzy čekají podzimní prázdniny (pondělí a úterý 29.-30.10.).

Zdravím Vás a přeji pevné nervy

Paní učitelka Šimčíková

18. 10. Lukáš