ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 1. třída

!!!Z důvodů změn poskytovatele Vás upozorňujeme na změnu e-mailových adres všech našich pedagogů!!!

Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Šimčíková

kontakt: zsimcikova@zsbochor.cz

Milí rodiče,

velmi Vás žádám o důslednou kontrolu oranžových sešitů. Dodělejte s dětmi opravy. Jistě vidíte, že nyní pracujeme na diktátech, které nám nejdou. Trénujte doma. Orientace v linkách - to byla hrůza. Některé děti mají velké mezery ve čtení a tudíž velký problém s diktáty, které na to navazují. Žádám o pravidelné podpisy notýsku.

Prosím, zkontrolujte si platby. Záloha na školu v přírodě - 500,-, příspěvek SRPŠ 300,-. Můžete také platit doplatek na školu v přírodě, který činí 1120,- (musí být zaplaceno do konce dubna, ale můžete už nyní). Škola v přírodě bude v týdnu od 22.6. do 26.6.2020.

Noc s Andersenem ve čtvrtek 26.3. (přespání ve škole) - podrobné informace před akcí.

V případě individuální konzultace mi napište na e-mail. Ráda Vás uvidím.

Paní učitelka Zuzana Šimčíková

1. 4. Hugo