ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 1. třída

Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Šimčíková

kontakt: simcikova@zsbochor.cz

Dobrý den,

Prosím všechny rodiče, aby sledovali a kontrolovali dětem aktovky. Opakovaně se stává, že si přináší z domu hračky. Chtěla bych to odbourat. Ve škole mají k dispozici deskové hry, karetní hry, puzzle a lego, takže není potřeba.

Tento týden byly pozdní příchody do vyučování. Buďte ve škole nejpozději 7.40. V 7.50 už začíná první hodina.

Další datum - 11.12. - Vánoční zvonkování - od 16.00 hodin - informace ve vestibulu školy na plakátu. Bude tam krátké vystoupení dětí, proto účast nutná. K prodeji budou také výrobky místních a také výrobky vašich dětí.

Týden před Vánoci, čili od 16.12. bude vyučování do 11.35 každý den.

Poslední den, letos v pátek 20.12. se neučí a probíhá posezení u stromečku s rozdáváním dárečků a pojídáním cukroví. Děti nosí vždy jeden dárek, který není podepsaný a poté dárek či dárky, které chtějí někomu dát (ten už musí být podepsaný - i příjmení).  Předcházíme tak smutné situaci, že někdo není obdarován. Takto si každé dítě z pod stromečku vybere jeden nepodepsaný dárek a je vystaráno. Na tento den si děti přinesou také krabičku cukroví - nepřehánět, stačí pár kousků.

Krásný adventní čas přeji

Paní učitelka Zuzana Šimčíková