ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Třídy > 1. třída

Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Šimčíková

kontakt: simcikova@zsbochor.cz

Milí rodiče,

prosím, zkontrolujte si platby. Záloha na školu v přírodě - 500,-, příspěvek SRPŠ 300,-. Můžete také platit doplatek na školu v přírodě, který činí 1320,- (musí být zaplaceno do konce dubna, ale můžete už nyní). Škola v přírodě bude v týdnu od 22.6. do 26.6.2020.

Následující týden nás nečeká žádná změna. Bude probíhat klasické vyučování. Ve čtvrtek 30.1. se rozdává poslední hodinu vysvědčení a v pátek 31.1. budou pololetní prázdniny.

Od 17.2. do 21.2. bude odpoledne probíhat lyžařský výcvik.

Jarní prázdniny vychází letos od 24.2. do 28.2..

Noc s Andersenem ve čvrtek 26.3. (přespání ve škole) - podrobné informace před akcí.

Žádost - SPC Přerov (Speciálně-pedagogické centrum) nás požádalo o spolupráci při výzkumu a testování dětí ohledně nových diagnostických a logopedických metod. S dětmi budou vyplněny testové formuláře. K tomuto je však potřeba Váš písemný souhlas. Souhlasy pošlu po dětech, prosím o spolupráci.

V případě individuální konzultace mi napište na e-mail. Ráda Vás uvidím.

Paní učitelka Zuzana Šimčíková