ZÁKLADNÍ ŠKOLA > AKTUALITY > Informace k výuce od 8.3.2021

Informace k výuce od 8.3.2021

Vzhledem k povoleným konzultacím 1:1, bude výuka v následujících týdnech pro 4. a 5. ročník probíhat dle plánovaného rozpisu.

Ostatní ročníky dostanou svůj rozvrh nejpozději během pondělního odpoledne, kdy budou žáci i rodiče informováni o způsobu realizace výuky. Stále je ve hře distanční výuka i konzultace. Výuka bude probíhat od úterý.

Žáci budou plošně odhlášeni  z obědů. Na stravu však mají nárok. Pokud byste tohoto chtěli využít, individuálně si obědy přihlásíte přes Strava.cz a stejně jako v minulých obdobích budete vyzvedávat do jídlonosičů přímo ve vývařovně, ne ve škole.

Vaše škola :-)