ZÁKLADNÍ ŠKOLA > AKTUALITY > Informace 26.02.2021

Informace 26.02.2021

Milí žáci, rodiče, zákonní zástupci,

máme před sebou týden jarních prázdnin. Situace nedovolí užít si je stejně jako v minulých letech. Odpočiňte si od školních povinností, relaxujte a snažte se udržet si pozitivní mysl a nadhled J. Co bude po prázdninách, dnes nemohu říci, jelikož v současné době nemáme žádné oficiální informace. Budeme Vás tedy průběžně informovat a nejpozději o příštím víkendu zveřejníme organizaci dalších dnů a týdnů.

Už dnes víme, že látkové roušky nebudou po jarních prázdninách dostačující. Proto prosíme o zajištění jednorázových chirurgických roušek pro vaše děti. Respirátory jsou vyžadovány až od 15ti let. Informace budou zveřejňovány na obvyklých místech web školy, TEAMS a facebooková skupina.

Plánovaná změna organizace výuky pro 4. a 5. třídu bude rovněž upřesněna před koncem jarních prázdnin.

Mgr. Sylva Kostelníčková