ZÁKLADNÍ ŠKOLA > AKTUALITY > Nástup žáků do školy v lednu 2021

Nástup žáků do školy v lednu 2021

Informace o nástupu žáků do školy dne 4. ledna 2021

Dne 4.ledna nastoupí žáci 1.,2. a 3.třídy do prezenční výuky. Rozvrh bude s malými změnami a bude v průběhu týdne zveřejněn i na facebookových stránkách. Současně opět sledujte MS TEAMS.                                              Družina pro tyto třídy pojede v běžném provozu. Obědy jsou automaticky nahlášeny, svačiny si přihlašujete sami.

Třídy 4. a 5. budou od úterý 5.ledna začínat distanční výukou z domova. Rozvrhy budou zveřejněny v pondělí 4.1. 2021 na facebookových stránkách a na MS TEAMS, prosím pečlivě vše sledujte!

Obědy i svačiny jsou pro tyto třídy automaticky odhlášeny. Žáci však mají na obědy nárok. Proto ti, kteří mají zájem obědy odebírat se přihlásí přes www.strava.cz  a oběd do jídlonosiče si mohou vyzvednout v budově školy mezi 11.15  - 11.30h.

Žáci, kteří nastupují na prezenční výuku budou mít nejméně dvě roušky a pytlík na jejich uložení v aktovce. Pokud zůstane žák z nějakého důvodu doma, informujete obratem třídní učitelku o důvodu absence. Zákonní zástupci svědomitě posuzují neexistenci příznaků virového onemocnění u svého dítěte či dodržování délky karantény v rodině.

Pro žáky na distanční výuce je účast na online hodinách povinná.

Dle našich možností se budeme snažit opět zapůjčit tablety těm, kteří je budou potřebovat k zajištění online výuky. Zájemci o zapůjčení tabletu - kontaktujte, prosím, p. uč. Dýčkovou na mailu vdyckova@zsbochor.cz  nebo přímo mě.     Počet je omezen!!!

Jakékoliv dotazy Vám ráda zodpovím.

Snad ten příští rok bude o něco veselejší :-)

Sylva Kostelníčková