ZÁKLADNÍ ŠKOLA > AKTUALITY > INFORMACE PRO RODIČE A ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

INFORMACE PRO RODIČE A ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

z rozhodnutí vlády ČR se od 14.10.2020 opět zavírají i první stupně ZŠ. Žáci by se měli do školy vrátit až po podzimních prázdninách, tedy 2.11.2020.

Vaše děti se budou od středy 14.10.2020 vzdělávat doma, celá škola přechází tímto dnem znovu na distanční výuku.

Rodiče žáků 1. stupně mají nárok na ošetřovné 60 %. Žádosti o ošetřovné lze vyzvednout ve škole od středy 14.10. do pátku 16.10. 2020, vždy od 8.00 do 14.00 hod. nebo po telefonické dohodě (733 348 164)

Distanční výuka bude probíhat prostřednictvím MS TEAMS, jak jste byli již informování. Bližší informace získáte od svých třídních učitelů. Zároveň je nutné průběžně a pravidelně sledovat aktuální informace na www.zsbochor.cz, školním facebooku a v nově zřízeném kanálu MS TEAMS.

Je to pro všechny velmi náročná situace. Buďte, prosím, svým dětem při distanční výuce nápomocni. Účast na distanční výuce je ze zákona pro všechny žáky povinná.

Přeji vám všem pevné nervy a zdárné zvládnutí distančního vzdělávání.

Doufám, že to všichni přečkáme ve zdraví a že se s dětmi co nejdříve opět setkáme ve škole.

OBĚDY:

V době uzavření školy 14.10. – 1.11. mají žáci nárok na odebírání obědu. Během dnešního dne je nutné nahlásit váš zájem. Prosím tedy nejpozději do dnešní 17.00h nahlásit všechny zájemce o oběd na tel.č.: 733 348 164. Klidně i formou SMS.
Děkuji.
V případě zájmu - si budete oběd vyzvedávat do jídlonosičů ve venkovním areálu DPS, vývařovna. Prázdné jídlonosiče označené jménem nechávejte v dopoledních hodinách u zadního vchodu DPS, kde pro ně bude vyhrazen prostor.
Naplněné jídlonosiče budou k vyzvednutí v 11:20

Školní svačiny budou plošně odhlášeny.