ZÁKLADNÍ ŠKOLA > AKTUALITY > JAK STÁHNOUT APLIKACI TEAMS

JAK STÁHNOUT APLIKACI TEAMS

Dobrý den,
tady je podrobný manuál jak stáhnout aplikaci Teams do Vašeho počítače. Pokud máte tablet či telefon stačí jít do ObchodPlay a stáhnout aplikaci Teams.

Dětem byl vytvořen školní e-mail, který, prosím, pravidelně kontrolujte. Přes ten se musíte přihlásit, abyste stáhli aplikaci Teams. Tuto aplikaci budeme využívat nejen na distanční výuku (pokud bude) ale i pro děti, které jsou nemocné, popř. na domácí úkoly. Tato platforma je velice užitečná, tak je škoda ji nevyužívat na 100%. Pokud by z Vás měl někdo  s instalací nebo něčím dalším problém - prosím kontaktujte mne. Spojíme se a budeme se snažit vše vyřešit.

S přáním pěkného dne
Veronika Dýčková