ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality > Přírodovědné pokusy on-line

Přírodovědné pokusy on-line

Předmět: Přírodovědné pokusy on-line

Vážení rodiče,

nezisková organizace Veselá věda, kterou někteří znáte z pořadu České televize UčíTelka, připravila pro děti z naší školy zábavně-naučná videa na různá témata z oblasti přírodních věd.

Jejich součástí jsou i návody na pokusy, které si děti mohou dělat samy doma (většinou bez pomoci dospělého). Videa mohou být vhodným doplňkem online výuky prvouky nebo přírodovědy a jsou koncipována tak, aby dětem zprostředkovala zábavu i inspiraci pro trávení volného času, ale nepřidávala domácí úkoly.

Děti si hravou formou rozšíří své znalosti, podnítí svoji zvídavost a určitě je to bude bavit.

YouTube knihovnu s videi, kam každý týden přibude nová epizoda, najdete zde a pokud by proklik nefungoval, celý odkaz je tady: