ZÁKLADNÍ ŠKOLA > AKTUALITY > ZVONKOVÁNÍ

ZVONKOVÁNÍ

Dne 11. prosince proběhla akce organizovaná naší školou ve spolupráci s mateřskou školou s názvem ZVONKOVÁNÍ. Byla to v pořadí první akce tohoto typu konaná v zimě. Po tomto následovalo celorepublikové ,,Česko zpívá koledy'' děti ze základní školy si pro Vás připravily několik básniček protkaných mezi koledami. Celé odpoledne a podvečer se moc povedl a my bychom chtěli strašně moc poděkovat všem, kteří si udělali procházku Bochoří i všem těm, kteří si přišli zazpívat. Děkujeme Spolku rodičů, kteří byli tak hodní a připravili pro nás občerstvení a zázemí abychom neumrzli :-)