ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality > PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BOCHOŘI

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BOCHOŘI

Milí rodiče,

naše ZŠ Bochoř bude v případě Vašeho zájmu pořádat letní příměstský tábor v období od 12.8.2019 do 16.8.2019.

Pro Vaše děti bude po celý den zajištěna strava a připraveny zábavné a poučné hry, kdy si procvičí sílu, obratnost a také vyzkouší svůj důvtip. Bude také čas na koupání, míčové hry a výlety v duchu celotáborové hry.

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím přihlášku, kterou naleznete v odkazu FORMULÁŘE nebo na e-mail zsbochor@zsbochor.cz nebo osobně v ZŠ Bochoř. Tábor se uskuteční při minimálním počtu 10 dětí. Rádi uvítáme i naše budoucí prvňáčky.

Cena příměstského tábora je 1500,- Kč