ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality > DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří proběhl na naší škole ve středu 3. dubna. Všichni jsme byli příjemně překvapeni návštěvností. Zavítali k nám budoucí prvňáčci, kteří už sami své rodiče a prarodiče prováděli školou, kam se chystají nastoupit. Jsou tady totiž jako doma. Do výuky se přišli podívat rodiče současných žáků a někteří zasedli do lavic na celé dopoledne. Na návštěvu přišli kamarádi z mateřské školy a v neposlední řadě prošli našimi dveřmi bývalí absolventi, někteří se svými dětmi a třeba i vnuky. Pro nás to byl příjemně strávený den. Věřím, že i návštěvníci si z prohlídky školy odnesli jen příjemné pocity. Budeme se těšit zase někdy příště, protože otevřené dveře jsou u nás pořád.

Za kolektiv ZŠ Bochoř

Sylva Kostelníčková