ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality > TESCO - NADAČNÍ PROJEKT

TESCO - NADAČNÍ PROJEKT

Milí rodiče, žáci, přátelé školy,

v jarních měsících jsme vás informovali o zapojení školy do nadačního projektu TESCO a obraceli se na vás s prosbou o hlasy pro naši „venkovní učebnu“. Nyní bychom vám všem, kteří alespoň jedním žetonem přispěli naší škole, chtěli poděkovat, protože díky vám se naše škola umístila na druhém místě a získala finanční hotovost ve výši 16.000,- Kč, která bude použita na rekonstrukci již zmiňované venkovní učebny v areálu školní zahrady. Šek na tuto částku nám poslední školní den přijeli osobně předat zástupci obchodního řetězce TESCO. Každému z dětí přivezli navíc balíček s překvapením, který jim zpříjemnil začátek prázdnin. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.