ÚVOD > ZÁKLADNÍ ŠKOLA > Aktuality > TESCO grantový program

TESCO grantový program

Milí rodiče, prarodiče, kamarádi…….

Naše škola podala žádost do grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme, který organizuje Nadační fond Tesco. Do tohoto programu jsme vstoupili s žádostí o finanční příspěvek na vybudování venkovní učebny na školní zahradě. Měla by to být první vlaštovka k celkové rekonstrukci tohoto venkovního prostoru.

Do programu se zaregistrovalo 571 žádostí a náš projekt  hodnotitelé zařadili mezi tři nejlepší projekty ve zvolené oblasti. Postoupili jsme tedy do hlasovací fáze. A v tomto okamžiku potřebujeme pomoc Vás všech.

Od 7. května do 4. června budou mít zákazníci přerovských Tesco prodejen možnost hlasovat pro NÁŠ projekt. Při každém nákupu  obdržíte žeton, který následně použijete k hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny. Díky Vaší pomoci budeme usilovat o nejvyšší možný grant 30.000 Kč.

Více informací o dalších finalistech, prodejnách ve Vašem hlasovacím regionu a sčítání bodů naleznete na stránkách https://itesco.cz/pomahame/list-of-projects/.

Předem děkujeme.